Fotogalerie předaných vodících psů

Někteří z našich předaných psích studentů:

 • Fotka č. 1 - Lona

  Lona - je dlouhosrstá hnědě melírovaná fenka v typu flat coated retrievera. Lona je již druhým vodícím psem svojí paničky. Zatímco její předchůdkyně vodila rychle a razantně, Lona sem šla pracovat právě pro svoji velice klidnou povahu a pomalý styl vodění. Zároveň se musela naučit perfektně podávat upadlé předměty, a to vše proto, že se, bohužel, zdravotní stav paničky zhoršil. Na fotce je zachycená v sedě z levého boku a její panička je vedle ní v podřepu a svoji Lonu levou rukou hladí po krku.

  lona


 • Fotka č. 2 - Otello

  Otello - je krátkosrstý hnědě melírovaný retriever. Na fotce stojí a dívá se do foťáku. Vedle něj stojí jeho mladý pán. Otello je jeho prvním vodícím psem. Krátce byla v této domácnosti fenka zlatého retrievera, která však úplně nevyhovovala, a proto ji nahradil Otello.

  otello


 • Fotka č. 3 - Danny

  Danny je hnědý flat coated retriever. Je to již třetí vodící pes svého aktivního pána. Na fotce Danny sedí s páníčkovou levou rukou na svém krku. Tuto dvojici můžete spatřit na Náchodsku.

  danny


 • Fotka č. 4 - Quenteen

  Na fotce je urostlý hnědě melírovaný pejsek v sedě. Vedle něj je usměvavá panička, která je v podřepu a levou rukou svého parťáka objímá kolem krku. Quenteen je její první vodící pes a je možné je uvidět v ulicích Ostravy. Quenteen je krátkosrstý melírovaný retriever.

  quenteen


 • Fotka č. 5 - Lojzík

  Na této fotce stojí pán v nejlepším věku s hnědým labradorem Lojzíkem. V levé ruce drží opěrnou tzv. francouzskou hůl a v pravé má pejska na tzv. opěrném vodiči. Lojzík musel být cvičen na pravou stranu, protože jeho pán přišel vlivem cukrovky nejen o zrak, ale i o jednu nohu. Na fotce stojí dvojice na trávníku před domem, ve kterém bydlí.

  lojzik


 • Fotka č. 6 - Žak – přímý kříženec australského ovčáka a retrievera

  Žak je pes, za kterým se lidi na ulici otáčejí díky nádherně bohatému osrstění a neuvěřitelně pestré barvě srsti a zářivě modrým očím, což v hnědém obličeji psa působí úžasně. Je velice vyrovnaný a středně aktivní.

  Fotografie tohoto psa bude v nejbližší době doplněna.


 • Fotka č. 7 - Melíráček Wella

  Wellinka je drobnější fenka, která má v krvi tři plemena retrieverů a australského ovčáka. Je trochu rošťanda a ve výcviku dost vyhledávala hru s ostatními pejsky na úkor soustředění na práci. Zapracovali jsme na tom a zlepšilo se to. Má typ srsti zlatého retrievera, to znamená trochu delší, hebkou, a má krásnou barvu red merle.

  Fotografie tohoto psa bude v nejbližší době doplněna.


 • Fotka č. 8 - Marty – labradorský retriever

  Martínek je veliký pes černé barvy. Je jemný v povaze a také obrovský držák, který se nevzdaluje od svého pána víc, než kolik je nutné na vyvenčení a krátké proběhnutí, když je k tomu vyzván. V tempu chůze je pomalejší.

  Fotografie tohoto psa bude v nejbližší době doplněna.


 • Fotka č. 9 - Xanto – melírovaný retriever

  Tento impozantní veliký pes s něžnou duší a vstřícnou povahou má v krvi kombinaci tří plemen retrieverů a australského ovčáka. Jeho krátká jemná srst má atraktivní barvu – tzv. red merle, česky bychom řekli hnědo-béžový melír. Xantík je fanatický aportér a také úžasný závislák na svém pánovi.

  Fotografie tohoto psa bude v nejbližší době doplněna.


 • Fotka č. 10 - Fenka flat coated retrievera jménem Sisi

  Tato fenka je černá a, jak už to u flatíků bývá, velice milá a přátelská. Sisinka je poměrně jemná a něžná dáma, která se krásně svého člověka drží a udělala by, co mu na očích vidí.

  Fotografie tohoto psa bude v nejbližší době doplněna.

Zobrazuje se psů na jedné stránce 

Stránka 1 z 5
Následující stránka
Poslední stránka